У 2000 році ми вирішили подарувати своє бачення елегантності мільйонам жінок, для яких виглядати привабливо, не вимога, а стиль життя. Вони зробили свій крок до успіху, створивши новий український бренд модного жіночого одягу.

 

НАША МІСІЯ – РОБИТИ ЩАСЛИВИМИ ЖІНОК, СТВОРЮЮЧИ ЕЛЕГАНТНИЙ ОДЯГ, ЯКИЙ ПОЄДНУЄ ШИК ТА ПРАКТИЧНІСТЬ.

 

Одяг Крокус підкреслює граційність, вимальовує індивідуальний стиль та виграшність у будь-якій ситуації. Ми пропонуємо Вам широкий асортимент моделей у стилі гламурної класики. У нас Ви знайдете як трендовий одяг за демократичною ціною так і ексклюзивні моделі. При пошитті ми використовуємо бездоганні лекала, які забезпечують вишукані лінії крою. Широко застосовуємо аплікацію, вишивку, натуральне хутро та високоякісні тканини з натуральними волокнами. Ми дбаємо про набуту репутацію, а тому гарантуємо високу якість кожного виробу.


СТИЛЬ КРОКУС – ЦЕ СТИЛЬ НЕЗАЛЕЖНОЇ ТА РЕСПЕКТАБЕЛЬНОЇ ЖІНКИ. ВОНА ЛЮБИТЬ СЕБЕ І ЗНАЄ ЦІНУ СВОЇЙ КРАСІ ТА УСПІХУ.

 

ЖІНКА КРОКУС – ЦЕ ЖІНКА КВІТКА, ЖІНКА ЗАГАДКА. ВОНА НІКОЛИ НЕ ЗАГУБИТЬСЯ У НАТОВПІ, АДЖЕ НЕ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА НЕЇ ПРОСТО НЕМОЖЛИВО.

 

ОДЯГ КРОКУС СТАЄ ЩЕ ДОСТУПНІШИЙ!

 

Сучасна українська жінка цінує свій час, тому витрачати левову частку на виснажливий «шопінг» сьогодні просто не раціонально. Сучасні технології дозволяють робити огляд нових колекцій не виходячи з дому у будь-який зручний для Вас час.